ST XA COILOVERS
ALÇALTMADAN DAHA FAZLASI
Ayarlanabilir amortisörler ile arabanızın sürüş yüksekliğinden daha fazlasını etkileyebilirsiniz. Tarzınız ister konfor ister performans olsun, ST XA Coilover ile sürüş dinamiklerinizin kontrolü sizdedir.

ST XA: ÖNÜNÜZDEKİ YOLA MÜKEMMEL UYUM
Sürüş yüksekliğinden daha fazlasını etkilemek isteyenler içindir. ST XA Coilovers, geniş bir yükseklik ayarı yelpazesiyle ihtiyacınız olan görünümü sunar. Kapsamlı bir şekilde ayarlanabilen amortisör kurulumuyla, konfordan ödün vermeden gelişmiş yol kontrolü elde etmek için otomobilinizin sürüş davranışını hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

BİREYSEL AYARLANABİLİR YÜKSEKLİK
ST XA Coilover kitleri, sürüş yüksekliğinize ve arabanızın görünümüne göre hassas ayar sağlar. Paslanmaz çelik uçlu, dayanıklı ve sürtünme optimizasyonlu poliamid kompozit malzemeden yapılmış ayarlanabilir yay tablası üretiyoruz. Kompozit malzeme sayesinde dikme ve tabla arasında korozyon önlenir, uzun ömürlü ayarlanabilir yükseklik sağlanırken paslanmaz çelik uç sağlamlık ve güven sağlar!

AYARLANABİLİR KW GERİ TEPME TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE SÜRÜŞ DİNAMİKLERİNİN DAHA FAZLA KONTROLÜ
ST XA Coilovers, fabrikamızda tavsiye edilen damper ayarlarına önceden ayarlanmış olarak gelir; kutunuza girmeden önce KW şok dinamizmlerin üzerinde test ettiğimiz aynı yapılandırma. Ayarlanabilir geri tepme damperinin 16 farklı tıklaması, ayar düğmesini basit bir şekilde çevirerek sürüş dinamiklerini iyileştirmenize olanak tanır. Her bir kit, herhangi bir zamanda önerilen ayara sıfırlamayı kolaylaştıran ayrıntılı bir damper kurulum kılavuzu içerir. Tercihiniz konfor, performans veya ikisinin arasında  bir şey olabilir. Bu noktada ST XA, sürüş dinamiklerinin en ince ayrıntılarını ellerinize getiriyor.

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.