ST XTA COILOVERS
SİZİN ARABANIZ. SİZİN STİLİNİZ. SİZİN SÜSPANSİYONUNUZ.

Arabanız için maksimum performans mı arıyorsunuz? Ayarlanabilir ST XTA Coilover kitlerimiz ihtiyacınız olan yükseltmedir. Tüm ST XTA sistemleri doğrusal bir yay sistemi, ayarlanabilir amortisörler ve alüminyum tek parça kamber ayarlanabilir takozlar ile teslim edilir.

ST XTA: SİZİN KADAR KİŞİSEL

ST XTA Coilovers, sportif hırslı bir sürücüyseniz, aracınızın sürüş dinamiklerini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Doğrusal yarış yay sistemi, ayarlanabilir amortisörler ve alüminyum tek parça kamber ayarlanabilir takozlar ile, sadece birkaç ince ayarla otomobilin davranışını kişiselleştirerek ayarlayabilirsiniz. ST XTA Coilovers stili veya performansı ile kontrol sizde.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ YÜKSEKLİK AYARI

ST XTA Coilover kitleri, sürüş yüksekliğinize ve arabanızın görünümüne göre hassas ayar sağlar. Paslanmaz çelik uçlu, dayanıklı ve sürtünme optimizasyonlu poliamid kompozit malzemeden yapılmış ayarlanabilir yay tablası üretiyoruz. Kompozit malzeme sayesinde dikme ve tabla arasında korozyon önlenir, uzun ömürlü ayarlanabilir yükseklik sağlanırken paslanmaz çelik uç sağlamlık ve güven sağlar !

AYARLANABİLİR KW GERİ TEPME TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE SÜRÜŞ DİNAMİKLERİNİN DAHA FAZLA KONTROLÜ

ST XTA Coilovers, fabrikamızda tavsiye edilen damper ayarlarına önceden ayarlanmış olarak gelir; kutunuza girmeden önce KW şok dinamizmlerin üzerinde test ettiğimiz aynı yapılandırma. Ayarlanabilir geri tepme damperinin 16 farklı tıklaması, ayar düğmesini basit bir şekilde çevirerek sürüş dinamiklerini iyileştirmenize olanak tanır. Her bir kit, herhangi bir zamanda önerilen ayara sıfırlamayı kolaylaştıran ayrıntılı bir damper kurulum kılavuzu içerir. Tercihiniz konfor, performans veya ikisinin arasında  bir şey olabilir. Bu noktada ST XTA, sürüş dinamiklerinin en ince ayrıntılarını ellerinize getiriyor.

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.