StopTech® Büyük Fren Kitleri

StopTech Büyük Fren Kitleri araçlara yüksek güçlü otomobil performansı, görünüşü ve hissiyatı veren en yüksek performanslı geliştirilmiş frenlerdir.

StopTech Büyük Fren Kitleri, iki temel alanda stok performansını aşıyor: Birincisi, daha büyük diskler ısı kapasitesini artırarak sürücünün durduktan sonra fren gücünün zayıflama ihtimaline karşı daha sert fren yapmasına olanak tanır. İkincisi, daha sert kaliperler ve paslanmaz çelik hatlar, sistem esnekliğini azaltarak tutarlı pedal hissi ve güven uyandıran tepkiyi sağlar.

Ne var ki bu işin anahtarı, bir aracın stoğunu önden arkaya fren torku oranını bozmadan ısı kapasitesini artırmak ve uyumluluğu azaltmaktır. Bu nedenle StopTech, fren anında araç yük transferini hesaba katarken ön ve arka fren kaynaklarını hassas bir şekilde paylaştıran Geliştirilmiş Dengeli Fren tasarım felsefesini geliştirdi.

Her StopTech Dengeli Büyük Fren Kiti, her araç uygulaması için özel olarak seçilen ve test edilen kaliper delikleri ve pistonları kullanarak bu optimum dengeyi sağlamak üzere tasarlanmıştır. StopTech'i hazır çözümlerden ayıran husus budur.

Aksine, çok fazla ön tork ekleyen geliştirilmiş bir fren (birçoğunun yaptığı gibi), aracınızın dört tekerleğinin tümünde mevcut çekişi en üst düzeye çıkarma yeteneğini azaltarak performansından çalacaktır. Buna ek olarak, çok fazla piston veya çok büyük piston kullanan bir sistem, fren pedalının modüle edilmesini çok daha zor hale getirerek sürücünün fren girdisi kontrolünü sınırlayacaktır.


Neden StopTech® Büyük Fren Kiti

Optimum fren eğilimi Geliştirilmiş Dengeli Fren ®, en iyi pedal hissi ile en kısa durma mesafesini sunar. Patentli AeroDiskleri®, daha iyi soğutma, daha az gevşeme, daha uzun disk ve balata ömrü için mevcut en iyi hava akışını sunar.

StopTech®, patentli, çıkarılabilir köprülere sahip, en destekli, tamamen dövme materyalden üretilen satış sonrası patentli kaliperler, ani frenlemelerde daha iyi kenetleme ve daha az balata konikliği sağlar.

StopTech® Büyük Fren Kiti bileşenleri ABD Kaliforniya’da 70.000 fit karelik bir üretim, mühendislik ve Ar-Ge merkezinde üretilmektedir.


Doğru StopTech® Büyük Fren Kitini Seçme

StopTech®, çeşitli araç uygulamaları için bir dizi farklı Dengeli Büyük Fren Kiti® sunar.

StopTech® Büyük Fren Kitleri üstün sokak performansı sunar.

Patentli destekli köprülere sahip tamamen dövme materyalden üretilen kaliperler, optimize edilmiş soğutma için patentli 2 parçalı AeroDiskleri®, örgülü paslanmaz çelik fren hortumları, performanslı fren balataları, montaj braketleri ve kurulumu tamamlamak için gerekli tüm diğer donanımlara sahiptirler. StopTech® Büyük Fren Kitleri, piyasadaki ilk Geliştirilmiş Dengeli Fren ®'dir ve dört lastiğin tümünde mevcut olan tüm çekişi kullanmak için optimize edilmiş fren eğilimi sunar.


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.