Thropy Büyük Fren Kitleri

StopTech, en iyi pist yarışı performansı için, yarışların zorluklarına dayanma amacıyla tasarlanmış, doğal olarak andonize edilmiş hafif bileşenlere sahip Thropy Büyük Fren Kitlerini sunar. Thropy Kitleri, tamamen dövme materyalden üretilmiş hafif STR kaliperleri, 2 parçalı AeroDiskler, örgülü paslanmaz çelik fren hortumları, montaj braketleri ve diğer donanımları içerir. MAX Şamandıra donanımı, disk göbeği ve disk arasında en büyük miktarda dolaşıma izin verir. Bu Thropy Kitleri, SSCA Pro Pirelli World Challenge Championship'in yanı sıra Grand-Am ve diğer yarış serilerindeki en iyi yarışçılar tarafından kullanılmaktadır.

StopTech Trophy Büyük Fren Kiti ile üstün sokak performansı elde edilir.
Thropy Büyük Fren Kitleri, caddede sürülen üretim araçları için tasarlanmıştır ve Thropy Büyük Fren kitleri ile aynı STR kaliperlerini, AeroDisklerini ve AeroGöbekDisklerini kullanır, ancak daha sessiz bir sokak kullanımı için uzatılmış servis aralıklarını ve tıkanmayı önleyici disk montaj donanımını arttıran silikon tozu eklenmiştir. Thropy Kitleri ayrıca yüksek performanslı cadde ve nadiren pist kullanımı için StopTech Sport fren balatalarını da kapsar, esasen sokak fren sistemleridir.


 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.